Kamagra Gold- czym jest ten środek?

Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych specyfików na zaburzenia erekcji. Jedne z nich to leki, inne zaliczane są do grupy suplementów. Różnią się one od siebie również skutecznością w działaniu. Coraz chętniej wybieranym preparatem na zaburzenia potencji jest Kamagra Gold. Czym jest ten środek i czy faktycznie wspomaga męską potencję?

Czym jest Kamagra Gold?

 

Kamagra Gold zawiera w sobie aż 100 mg sildenafilu, przez co jest tak chętnie wybierana przez panów cierpiących na brak erekcji. To tańszy zamiennik Viagry, a więc wysokiej jakości produktu o przebadanym i pewnym działaniu. Co ważna, Kamagra Gold jest tak samo skuteczna, jak niebieska tabletka. Środki te różnią się od siebie kolorem, Viagra jest niebieska, natomiast Kamagra ma kolor turkusowy.

Kamagra Gold jest lekiem generycznym, który może być używany z innymi środkami z sildenafilem. Co ważne, Kamagra gwarantuje prawie stuprocentową skuteczność, dzięki substancji aktywnej. Przyjęcie przez mężczyznę właściwej dawki wywołuje prawidłowej jakości wzwód członka, dzięki czemu możliwe jest odbycie długiego stosunku płciowego z partnerką. Środek poprawia jakość i długość erekcji, a więc penis jest twardy i ma odpowiedni rozmiar. Ponadto, zanika problem przedwczesnego wytrysku, z jakim zmagają się często zwłaszcza młode osoby. Kamagra doprowadza do powiększenia się obwodu oraz długości penisa, a także dłuższego czasu trwania erekcji. 

Kamagra Gold z uwagi na dużą dawkę substancji aktywnej, działa jeszcze silniej od klasycznej Kamagry. Sprzyja odczuwaniu intensywnych doznań i efektywniej walczy z męskimi problemami. Erekcja staje się długa i wystarczająca, a mężczyzna jest w stanie kontrolować moment swojego wytrysku, co także wpływa na wydłużenia stosunku płciowego. Ponadto, Kamagra Gold dosyć sprawnie regeneruje organizm po przebytym orgazmie, przez co mężczyzna może bardzo szybko przeżyć kolejny moment uniesienia. Korzystanie z tego specyfiku pozwala na nowo cieszyć się z seksu, zwiększyć wydolność seksualną, uzyskać pewność siebie, a ponadto pozwala również na spontaniczność w kontaktach z partnerką. Sildenafil należy do najskuteczniejszych substancji w walce z tym męskim problemem. Warto podkreślić, iż produkt ten działa bardzo szybko, gdyż efekty przyjęcia preparatu obserwuje się już po upływie 5-15 minut od zażycia.

Jeśli chodzi o rezultaty działania produktu, utrzymują się one nawet do 6 godzin. Przez właśnie ten czas, mężczyzna poddany bodźcom seksualnym będzie mógł przystąpić do kontaktu seksualnego z partnerką, gdyż bez problemu w momencie podniecenia osiągnie wzwód. Pamiętajmy jednak, że sam lek nie wpływa na podniecenie, do jego skutecznego działania niezbędne są bodźce seksualne.

Jak przyjmować środek Kamagra Gold?

Preparat przyjmuje się w sposób doustny, popijając tabletkę wodą. Sięgnąć po niego należy na ok. 30-60 minut przed planowanym aktem seksualnym. 1 tabletkę można przyjmować raz na dobę. W przypadku zażycia większej dawki środka nie wystąpią lepsze efekty jego działania, a mężczyzna narazi się jedynie na wystąpienie uciążliwych działań niepożądanych. Przed zdecydowaniem się na ten specyfik, warto wcześniej poradzić się co do jego przyjmowania, swojego lekarza pierwszego kontaktu.

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania Kamagry Gold?

Nie jest to preparat, z którego mogą korzystać wszystkie osoby. Wśród przeciwwskazań zalicza się przede wszystkim:

  • niewydolność krążeniową
  • neuropatię nerwu wzrokowego
  • schorzenie nerek albo wątroby
  • bardzo niskie ciśnienie tętnicze
  • niedawni przebyty zawał mięśnia sercowego albo udar mózgu
  • uczulenie na jakiś ze składników aktywnych Kamagry Gold

Kamagra Gold- skutku uboczne

Każda osoba przyjmująca Kamagrę Gold musi liczyć się z ryzykiem wystąpienia pewnych działań niepożądanych. W większości przypadków są one dosyć łagodne i szybko ustępują. Wśród działań niepożądanych producent wymienia: ból rąk oraz nóg, niestrawność, zaburzenia widzenia, ból głowy, zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, obniżenie ciśnienia, nadciśnienie, utrata pamięci na krótki czas, udar, krwawienia z nosa, omdlenia, krwawienie z nosa albo prącia, krew w moczu albo ejakulacie, arytmia, zmęczenie, ból w klatce piersiowej, wysypka, wymioty.

Add Comment