Warto zobaczyć

„ Restauracja „Stara Izba” na Rancho pod Bocianem

„Restauracja „Stara Izba” na Rancho pod Bocianem to znakomite, tradycyjne dania kuchni polskiej i doskonałe potrawy z grilla, które śmiało możemy uważać za specialite de la maison będą serwowane w inspirowanym architekturą staropolskiego dworu wnętrzu Starej Izby.

W ciepłe wiosenne i letnie dni restauracja zaprasza do letniego ogrodu, gdzie można biesiadować podziwiając uroki sielskiego krajobrazu wsi polskiej. Wśród przekąsek znakomita polędwica po szlachecku i placek z łososiem w sosie koniakowym, sałata dworska z grillowanym bakłażanem i sosem balsamico, zupy to przede wszystkim żur staropolski warzony według tradycyjnej receptury – z żytniej mąki, z białą kiełbasą i leśnymi grzybami, ale też niepowtarzalny aksamitny krem z kalafiorów.


W daniach głównych wybór między daniami z ryb, lecz również kaczka, karkówka bejcowana po chłopsku czy też filet mignon z polędwicy wołowej… są i desery lekkie jak sałatka owocowa z likierem, ale też pełne i sycące jak jabłecznik na gorąco z gałką lodów waniliowych i sosem czekoladowym.

Zapraszamy: 

http://krainajeziorki.pl/index.php/informator/47-gastronomia

 

Prosimy o telefoniczną rezerwację stolików.

Tel: (22) 736-99-15 lub 0500-298-585

Szlak na dziś

Michalczew - Budziszyn - Chynów - Sułkowice - Czachówek - Czarny Las - Krępa - 20 km