Kraina Jeziorki dla dzieci

Dla dzieci

Tęczowa Pasieka

Tęczowa Pasieka usytuowana jest we wsi Cieciszew (gmina Konstancin Jeziorna), malowniczo położonej w prarzeczu Wisły. Okoliczne tereny nie są wykorzystywane rolniczo, dzięki czemu negatywny wpływ chemizacji rolnictwa nie odbija się na zdrowiu i kondycji pszczół.

Czytaj więcej...

Kart Arena w Szymanowie

Na naszym torze gokartowym swoich sił mogą spróbować już 3,5 letnie dzieci, jazdy odbywają się na bezpiecznych i profesjonalnych gokartach Praga. Podczas całego treningu przy dziecku obecny jest instruktor. Jazdy gokartami Praga odbywają się w normalnych godzinach funkcjonowania toru w dni powszednie oraz w godz. 10:00-12:00 w weekendy. 

Czytaj więcej...

Pistacja: kolonie i obozy

Aktywne kolonie i półkolonie w Piskórce

Zapraszamy serdecznie na kolonie i półkolonie w Piskórce. To urocza wioska Krainy Jeziorki, otoczona Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym.

Czytaj więcej...

Galeria Ceramiki Artystycznej Alicji Dziewięckiej

Na zacisznej  Alei Wojciechowej w Leśnej Polanie znajdziecie pracownię i autorską galerię ceramiki. Gale­ria ofe­ruje naczynia użytkowe takie jak: misy, pół­mi­ski, pod­stawki, dursz­laki, lampy, wazony, dzbany oraz różne ozdoby. Wła­ści­cielka chęt­nie opo­wie o pro­ce­sie for­mo­wa­nia i wypalania naczyń.

Czytaj więcej...

Wioska "Pod Kogutem"

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Kogutem" w Krępie (gm. Prażmów) serdecznie zaprasza do swojej Wioski gdzie mają Państwo możliwość spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny, na łonie natury oraz w towarzystwie wielu zwierząt.

Czytaj więcej...